Hydrofacial Cilt Bakımı

Dört aşamadan oluşan vortex-fusion teknolojisi ile yapılan bir cilt bakım yöntemidir. Cilt problemine göre Aftercare, mavi veya kırmızı LED tedavisi uygulanır. Cilde uygulanan serumlar ile aynı anda cildin temizlenmesini ve nemlendirilmesini sağlayan bir yöntemdir. Hydrofacial Cilt Bakımı  en büyük avantajlarından biri, rutin cilt bakımından daha yüksek serum oranlarının emilebilmesidir.

Gerekirse, elmas kapaklı soyma seçeneği ve aynı seansta mavi-kollajen eksikliği olan cilde akne ile kırmızı ışık uygulamaları ekleme yeteneği, diğer uygulamalardan ayırt edici özelliğidir. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu yöntem, en hassas cilt tiplerinde bile güvenle kullanılabilir. Cihazın çözümleri hastanın tedavi planına göre değiştirilebilir. Ortalama 20-25 dakika süren bu bakım, normal iki saatlik cilt bakımının çok ötesinde bir etkiye ve rahatlığa sahiptir.

Hydrofacial Cilt Bakımı Aşamalar nelerdir?

Temizleme: cilt vakumlama ile iyice temizlenir.

Hydra peeling: soyma işlemi vakum ve sıvı kullanılarak normal prosedürde yapılır. Cildin üst katmanlarının mikrodermabrazyonu, lekeler, akne izleri ve kalın gözenekli ciltlerde tahrişe neden olmadan elmas kafaları kullanılarak sağlanır

Serum infüzyonu: akne, lekeler veya kırışıklıklar için uygun serumlar cilt problemine göre uygulanır. İnce kırışıklıklar ve kuru ciltler için, hyaluronik asit, aşırı yağ ve t bölgesinde genişlemiş gözenekler içeren siyah beyaz lekeler (açık-kapalı komedonlar) için yağ dengeleme serumu uygulanır.

Nemlendirme: özel spiral tasarımı sayesinde cilde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hiyalüronik asit ve peptitler uygulanır.

LED tedavisi: akne için Mavi; ince kırışıklıklar için kırmızı LED tedavisi uygulanır. Mavi ışık, akneye neden olan bakterileri yok ederek gözenekleri temizler. Kırmızı ışık, elastin-kollajen liflerini yenilerini sentezlemek ve cildi sıkılaştırmak için uyarır. İnce kırışıklıklar bakımdan hemen sonra kaybolur.

Hangi durumlarda kullanılır?

  • Tıkanmış ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar
  • Kuru ve kuru ciltler için nemlendirme sağlar
  • Güneş hasarı
  • İnce çizgi
  • Renk düzensizlikleri
  • Akne

Hidradermabrazyon yöntemi, cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi prosedürlerinin birleştirildiği ilk sistemdir. Daha parlak, güzel ve genç bir cilde rahat erişim sağlayan sıvı mikrodermabrazyon teknolojisi Hydra Facial ile cilt kırışıklıklarının, yüzeysel cilt lekelerinin, yağlı cilt problemlerinin ve sivilcelerin tedavisinde mükemmel sonuçlar elde edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Hemen Ara