Hyrdafacial Uygulaması

Bakımlı ve estetik şekle sahip olmak için cilt bakımına özen göstermek gerekir. Cilt yüzeyinde ortaya çıkan birçok leke güzellik önünde birer perde oluşturur. Cildin lekelenmesine neden olabilecek birçok değişkenden bahsedilebilir. Yanlış beslenme, aşırı stres, uyku düzensizliği veya daha farklı etkenlerden dolayı cilt solar, lekelenir ve parlak görünümünü kaybeder. Rahatsız edici leke ve cansız cilt görünümünü ortadan kaldırmak için son dönemin en çok tercih edilen cilt bakım uygulamaları arasında hyrdafacial yer alır. Cildin yenilenmesine yardımcı olan yöntem aynı zamanda yaşlanmaya karşı direnç sağlar. Cildi nemlendirir, derinlemesine temizler, parlatır, canlı bir görünüm kazandırır.

Hydrafacial, vakum sistemine dayanarak çalışan bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Bu sistemin önemli avantajlarından biri, enjeksiyon veya buna benzer birtakım yöntemin uygulanmamasına bağlı ağrı ve acının söz konusu olmamasıdır. İleri teknolojiyi ifade eden vortex ile cilt dokusuna hiçbir zarar verilmeden cildin kendisini yenilemesi sağlanır. Böylece parlak ve canlı, genç ve güzel bir cilde sahip olmak mümkünleşir. Bu yöntem tek seansa dayanır ve tek bir seansta hem cilt temizliği gerçekleşir hem de soyma ve yenileme süreci yaşanır. Ayrıca cilt derinlemesine nemlendirilir ve antioksidanlar ile koruma altına alınır.

Hydrafacial Hakkında Genel Bilgiler

Cilt bakım ürünleriyle cilt temizliği derinlemesine gerçekleşemez. Üstelik yanlış tercih edilen cilt bakım ürünleri cildinizle uyumlu çalışmaz ve daha fazla ağırlık yaratır. Bu da lekelerin artmasına ve cildin daha fazla yağlanarak havasız kamasına neden olabilir. Hydrafacial yöntemi, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayıcı başlığı ile harika sonuçların alınmasını sağlar. Cildin mikroskobik düzeyde soyulmasını sağlayan sistem, yağ katmanlarından dolayı nefes alamayan cildin yenilenmesini sağlar. Fazla yağdan tıkanan gözenekler açılır, nefes alır, nemlenir ve yumuşar. Siyah noktalar tamamen kaybolur, ince çizgiler, yüzdeki renk farklılıkları ortadan kalkar.

Cilt tipine göre hazırlanan özel solüsyonla desteklenen sistem sayesinde cildin kendini yenileme sürecine katkı sağlanır. Cildin ihtiyacı olan protein, hyaluronik asit ve diğer yardımcı maddelerle parlak ve canlı cilt görünümünü güçlendirecek zengin içerik cilde verilir. Hiçbir acı hissedilmeden yapılan uygulama öncesi cilt sterilize edilir ve vakumlama ile cilt derinlemesine temizlenir. Daha sonra ise probleme göre hazırlanan solüsyonlar cilde uygulanır ve cilt tarafından tamamen emilmesini sağlayıcı radyofrekans işlemine geçilir. Daha sonra soğutucu başlıkla şoklama işlemi yapılır, son olarak ise LED terapisi gerçekleştirilir. Böylece cilt dokusuna uyarı gönderilir ve cildin yenileme işlemi hızlandırılır.

Detaylı bilgi için iletişime geç