Maltepe Lazer Epilasyon

Maltepe Lazer Epilasyon, en pratik ve kullanışlı modern epilasyon yöntemlerinden biridir. Saç kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip olan yöntem, istenmeyen saçlar için kesin bir çözümdür. Buz epilasyonu çok daha büyük yüzeyleri hedefler ve her atışta daha fazla saç köküne ulaşır. Bu nedenle, seanslar diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla daha az zaman alır. Tüm vücut buz epilasyon seansları ortalama 35-40 dakikadır.

Buna ek olarak, oldukça etkili olduğu için, seans sayısı da diğer epilasyon türlerine göre daha azdır. Ortalama 6 seanstan sonra istenmeyen tüyler çıkarılabilir. Buz epilasyonunda sık sık çekim yapılır ve uygulama saç köklerini yavaşça ısıtır. Isıtma arasındaki bu soğutma, ağrı ve ağrıyı en aza indirir. Maltepe Lazer Epilasyon Merkezi için bizim ile iletişime geçin.

En hızlı büyüyen kıllar yüzdedir, özellikle bıyık ve sakal büyümesi birçok kadının görsel problemlerinden biridir. Yüz bölgesi de hormonal olarak hassastır ve yüz kılları genellikle çok derin köklere sahiptir. Yüz bölgesi için uygun epilasyon seçilmezse, saç folikülleri muhtemelen uyanır ve epilasyon işlemi başarısız olur. Buz epilasyonu, yüz kıllarından kurtulmak isteyenler için en uygun yöntemdir, ancak hem başarısızlık hem de daha fazla saç büyümesi ile uğraşmak istemezler. Buz epilasyonu ciltteki en hafif ve en zayıf tüylerde bile etkili olduğundan, yüz bölgesinde başarılı sonuçlar verir. Buna ek olarak, ağrı en aza indirilir ve rahattır. Buz epilasyonu, doğru prosedürle ve güvenilir insanlar tarafından yapıldığında yüz tüylerinden kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle çok hijyenik ve konforlu bir uygulama sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Hemen Ara