MEDİKAL CİLT BAKIMI

Tıbbi cilt bakım uygulamasında, her şeyden önce, cilt ihtiyaçlarını belirlemek için cilt analizi yapılır.

Cilt yağı, makyaj kalıntısı, vb. Bitkisel soyma için faktörlerden arındırılarak sağlıklı bir ortam yaratılır. Cilt, bitkisel Dermokozmetik ürünlerle hafif bir soyma işlemi ile ölü hücrelerden arındırılır.

Buhar terapisi ile cildin gözenekleri açılır ve cilt yumuşar. Siyah noktaları ve yağ düğmelerini deriden çıkardıktan sonra, yüksek frekans vererek cilde derin dezenfeksiyon uygulanır.

Cilt bakım işlemi nemlendirici ve besleyici bir bakım maskesi ile sona erer. İşlem sırasında gerekirse, cildin yapısına göre ek bakım ve tedavi yapılabilir.

Queen Team güzellik kliniklerinde yapılacak tıbbi cilt bakım uygulamasında, cildin ihtiyaçları öncelikle cilt analizi ile belirlenir. Cildi yağ ve makyaj kalıntıları gibi yan etkilerden temizleyerek soymak için sağlıklı bir ortam yaratılır. Daha sonra, cilt Dermokozmetik ürünlerle ölü hücrelerden temizlenir. Jetpeel ile gözenek temizliği, cildin alt tabakasına inen süpersonik akımlarla sağlanır. Daha sonra, buhar terapisi ile cildin gözenekleri açılır ve cilt yumuşatılır. Derin siyah nokta ve yağ düğmeleri, uzmanlarımız tarafından temizleme işleminden sonra deriden çıkarılır. Temizlenmiş cilt dezenfekte edilir.

Kollajen dokusu, cildin ihtiyacı dahilinde ultrason ile uyarılır. Deri altı beslenme, cilt problemini tedavi etmek için serum ve oksijen tedavisi ile sağlanır. Cilt tipine uygun Maskeler, açık gözeneklerden vitamin desteği dolu cildi sıkılaştırmak için kullanılır. Queen team estetik uzmanları tarafından cilt tipine göre uygulanacak nemlendiriciler, cilt masajı ile cilde iyice emilir. Son adım olarak, cilt bakımı güneş kremi ile tamamlanır. Tüm bu süreç boyunca cildinizin ek bakıma ihtiyacı varsa, Queen team estetik uzmanları cildinize gerekli bakımı uygular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Hemen Ara